32red-26.500-kazanc-odemiyor
Bahis Haberleri

32Red 26.500 £ Kazanç Ödemiyor

Merhaba, yardım edip edemeyeceğinizi merak ediyorum.

Yani benim hanımım onun 32kırmızı hesabında oynadı. hafta sonu kendi kartını bulamadığı için banka kartımı kullanıyordu. Bunun iyi olduğunu söyledim ve o £500 depozito yatırmaya başladı.

£03,500 kazandı yıldırım ruletinden para çekmeye gitti. Bir süre sonra hesabını güvenlik kontrolleri için kilitlediklerini söyleyen bir e-posta aldı.

Dün, şartlar ve koşulların ihlali nedeniyle depozitoyu iade ettiklerini ve kazançları ödemediklerini teyit etmek için e-posta gönderdiler.

Acaba bununla savaşmanın bir yolu var mı? Para yatırmak için kartımı kullanmasına bilerek izin verdim – yine de onun için orada para tutuyorum. Şartlarını inceledikten sonra “Yalnızca kendi adınıza bir ödeme yöntemi kullanarak para yatırabilirsiniz ve kullanma yetkiniz olmayan herhangi bir ödeme yöntemiyle para yatıramazsınız” diyor.

Kartımı kullanmasına izin verdim, bu yüzden kesinlikle yazılı bir mektup imzalı ve bunu teyit eden elini zorlayabilir mi? Kartla para yatırma ve sistemlerinde olmaları ile ilgili hiçbir sorunları olmadığını hissediyorum, şimdi ödeme yapmamak için uygun bir bahane.

Sanırım meblağ yüzünden ödeme yapmamak için bir yol arıyorlar.

Varsa buna nasıl yaklaşılacağı konusunda birileri rehberlik edebilir mi?

Acaba IBAS bu konuda yardımcı olabilir mi? Şu anda araştırdıkları 32Red ile bir şikayet açtı. Anlamadığım şey, bu başka bir kumarhanede başka bir yerde oldu ve ödeme yapmakta hiçbir sorun yaşamadılar.

teşekkürler

Craig

Düzenlendi 1 Mart tarafından Jok3st3r

34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.