eglendirmek-icin-buyuk-para-cezasi
Bahis Haberleri

Eğlendirmek İçin Büyük Para Cezası

1 saat önce, Bangers şunları söyledi: İyi şeyler çünkü hepsi benim dünyamda açgözlü pislikler.

Tüm bu arka kapı promosyon saçmalıklarının da araştırıldığı ve arkalarındaki kumarhanelere de büyük para cezaları verildiği bir zamanda, bu düşük hayat pislikler kitaptaki her sinsi zekice düşünülmüş hileyi deneyecekler. slotlarda vs oynuyorsanız, ikinci sayfada sorumlu kumar hakkında bir sürü pish konuşacaksınız.

Yaptıklarını okursanız yine bu söylediklerimizi elinizden geldiğince destekliyor. Onlar sizi durdurmak istemeden veya devreye girmeden para yatırmaya ve kaybetmeye devam edin, ancak siz parayı geri istediğiniz anda devreye girmeye karar verirler. En azından bunun için dövüldüler ve raporun dediği gibi ilk kez değil ve yakın gözetim altında olacaklar. Ladbrokes’un da geçmişte tehlikeli uygulamalar nedeniyle kara tabanlı kumarhane işletme hakkını kaybeden bir şirket olduğunu unutmayın.

Özellikle şok edici olan, 30k kaybeden ve sadece grubun farklı bir bölümünde başka bir hesap açmak için hesabını kapattıran bir adamdı ve günde 30k kaybetmesine izin verildi.

Bu raporların beni hayal kırıklığına uğrattığını hissettiğim yer, şirketlerin “bakım görevlerinde” başarısız oldukları müşterilere geri ödeme yapmak zorunda kalıp kalmadıklarını asla söylememeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.