kumarbaz
Bahis Haberleri

Kumarbaz

2764 dakika önce MrUKHackz şunları söyledi: Ben bir Üyeydi ve hatta para çekme sürelerim hakkında bilgi sağlamak için MM erişimine sahipti.

Orada @Nicola gibi bazı iyi insanlarla tanıştım ama ne yazık ki onların küçük bir kliği sınırda aşılmaz, sadece diğer insanları sevmiyorlar, öyle görünüyor ki bu beni koydu Off, Haydut orada katıldığı ve yorum yapmaya cesaret ettiği için suistimal edildi ve bu benim için bardağı taşıran son damla oldu, Rolla’ya CM gibi ama BS olmadan kendi forumumuza ihtiyacımız olduğunu söyledim ve işte burada, TGC

Oraya üye oldum yaklaşık 8 yıldır ve son 12 aylarda işler çok değişti, bu da yeni bir moderatör adaylığıyla (isim vermeden) çakışıyor, ancak bu yine de uygun bir yer. Oradaki birçok üye gibi, sadece düzenli olarak küçük bir grupla özel olarak oturum açıp sohbet ediyorum – bu şekilde daha az saçmalık!

Geçen yıl orada bir tartışmaya girdikten sonra, başka bir üyeyi öne çıkardığım için açıkça yasaklandı (sürpriz sürpriz) Birkaç uzun vadeli üyeden tehdit mesajları aldım, şikayet ettim ama hiçbir şey yok yapıldı, hatta onaylanmadı. İlginç bir şekilde, bunlardan biri o zamandan beri birkaç kez yasaklandı, ancak birkaç gün sonra tekrar içeri alındı!

Birkaç gönderi üstte web yöneticisi hakkında böyle şeyler yazan kişi saygısız. Brian’la kendim hiç tanışmadım, ancak bir üyeyken konferanslarda tanıştığım insanlardan, oyuncuyu ilk sıraya koyan iyi bir adam olduğunu biliyorum. Hakkında kötü bir söz duymadım. Geçmişini bilmiyorum ama askerdeyse ona daha çok saygı duyarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.